Zbliża się 8 Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych

dav

Przed nami kolejne, już 8. Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych. Jest to wyjątkowy czas, kiedy przedstawiciele organizacji, społecznicy, spotykają się na jednej sali i rozmawiają o sprawach, które ich dotyczą – skupiają się na swoich potrzebach, planach, wyzwaniach, celach na kolejny rok. Rozmawiają ze sobą, poznają się, nawiązują relacje i współpracę.

Tegoroczne forum odbędzie się 7 listopada o godz. 17 w Collegium Polonicum.

Organizowane jest przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum, we współpracy i przy wsparciu finansowym gminy Słubice.

W planach mamy świętowanie 5 urodzin Sektora 3 Słubice, miejsca dedykowanego organizacjom i społecznikom, w którym uzyskać mogą pomoc i wsparcie, które prowadzi Fundacja na rzecz Collegium Polonicum. Jednak program forum nie jest jeszcze zamknięty.

Czekamy na Wasze podpowiedzi, pomysły, potrzeby!

O czym chcecie rozmawiać? Jakiego eksperta zaprosić, z czyjej wiedzy skorzystać? Kogo poznać? Czego się dowiedzieć? O co zapytać?

Czy powinniśmy zaprosić kogoś, kto powie np. jak pisać projekty? Skąd pozyskiwać środki? Prawnika? Eksperta od ochrony danych osobowych? Od promocji? Rozliczania? Motywowania i zachęcania do działania?

Czekamy na Wasze propozycje! Piszcie, dzwońcie, przyjdźcie do nas!