Godzina z Ośrodkiem Działaj Lokalnie w Słubicach

19 maja o godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne online dla wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dotacje w ramach tegorocznego naboru Działaj Lokalnie.

Przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu Słubic, Górzycy, Cybinki, Rzepina, Krosna Odrzańskiego, Gubina (gmina wiejska i miejska), Dąbia, Maszewa, Bobrowic, Bytnicy, Kostrzyna nad Odrą, Witnicy i Słońska, zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym (w formie webinarium) dotyczącym naboru wniosków w ramach lokalnego konkursu grantowego Działaj Lokalnie prowadzonego przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

W trakcie spotkania dowiecie się m.in. kto może ubiegać się o granty, jakie pomysły mogą uzyskać wsparcie, gdzie i kiedy mogą być realizowane oraz odpowiemy na Wasze pytania.

Spotkanie poprowadzi Marta Stachowska koordynatora Ośrodka Działaj Lokalnie w Słubicach.

Zobacz nagranie ze spotkania 19 maja 2021 r.