tel. 61 82 96 791 sekretariat@fundacjacp.org

Kontakt

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1 (I piętro budynku biblioteki Collegium Polonicum)
69-100 Słubice

e-mail: sekretariat@fundacjacp.org
Tel.: 61 82 96 791

NIP:598-15-31-052
REGON: 211249064

Bank: Bank Zachodni WBK o/Słubice
Rachunek: 34 1090 1115 0000 0000 1111 2654

Biuro:

godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 16:00

Piątek: 08:00 – 15.00

Zarząd:

Prezes Zarządu – Magdalena Tokarska
Członek Zarządu – dr Krzysztof Wojciechowski
Członek Zarządu – Karolina Dreszer-Smalec
Członek Zarządu – prof. UAM dr hab. Grzegorz Podruczny

Dyrektor biura:

Marzena Słodownik – m.slodownik@fundacjacp.org  61 82 96 789

Kontakty bezpośrednie:
Kursy i szkolenia – m.szymborska@fundacjacp.org, Tel.: 61 82 96 878 lub 884 309 488
MyLife – Karolina Stanek, dr Krzysztof Wojciechowski: mylife@fundacjacp.org
Działaj lokalnie – d.lokalnie@fundacjacp.org, Tel.: 61 82 96 791

Zespół:
Adam Szulczewski: a.szulczewski@fundacjacp.org  61 82 96 790
Beata Małachowska: b.malachowska@fundacjacp.org  61 82 96 792
Karolina Dreszer-Smalec: k.dreszer@fundacjacp.org  61 82 96 791
Katarzyna Kochańska: k.kochanska@fundacjacp.org 61 82 96 878
Magdalena Tokarska: m.tokarska@fundacjacp.org 61 82 96 791
Marta Stachowska: m.stachowska@fundacjacp.org 61 82 96 791
Anna Serba: a.serba@fundacjacp.org
Martyna Szymborska: m.szymborska@fundacjacp.org  61 82 96 878
Marzena Słodownik: m.slodownik@fundacjacp.org  61 82 96 789
Wioletta Mazurek: ksiegowosc@fundacjacp.org  61 82 96 792

Skontaktuj się z nami

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice
(I piętro budynku biblioteki CP)

Godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek 8.00 - 16.00
piątek 8:00 - 15:00
tel. 61 829 67 91 | sekretariat@fundacjacp.org

NIP:598-15-31-052 | REGON: 211249064

Polecamy