Monika Wojciechowska

Mwj2W Fundacji pracuje od września 2003r. Była Skarbnikiem w Zarządzie, obecnie jest zastępcą dyr. ds finansowych. Współpracuje również przy projektach realizowanych przez Fundację.

W pracy: Moja specjalność to szeroko rozumiane finanse. Obecnie pracuję przy projektach Fundacji. Cieszy mnie, gdy mogę zaangażować się w prace, które sprawiają, iż Fundacja przemienia się w organizację zarządzaną profesjonalnie.

O sobie: Pochodzę z Przemyśla. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Poznaniu oraz Grundstudium na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W roku 2008 zakończyłam dodatkowo studia podyplomowe z rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Praca w Fundacji jest dla mnie czymś wyjątkowym, tworzeniem nowej wartości i przecieraniem szlaków dla innych organizacji pozarządowych.

Prywatnie lubię przygodę, wyprawy w nieznane, taniec i muzykę. Kocham Bieszczady, które opusciłam na dobre kilka lat temu. Chciałabym znów spakować plecak i ruszyć w góry. Oczywiście z całą moją zwariowaną rodzinką.