Martyna Szymborska

IMG 3393Z Fundacją związana jest od 2013 roku, odpwiedzialna za działalność gospodarczą.

W pracy: W Fundacji odpowiadam za działalność gospodarczą. Zajmuję się głównie organizacją i nadzorowaniem kursów językowych, oprócz tego staram się poszerzać swoją wiedzę na temat ciągle jeszcze tajemniczego dla mnie trzeciego sektora.

O sobie: Miastem, z którego pochodzę i do którego zawsze chętnie wracam jest Olsztyn- malownicza stolicy Krainy Tysiąca Jezior. Kilka lat temu wylądowałam na polsko- niemieckim pograniczu, w planach miałam karierę prawniczą, jednak przewrotny los zmienił moje plany. Obecnie zgłębiam tajniki języka niemieckiego pod najróżniejszymi postaciami, co daje mi wiele satysfakcji i spełnienia.Po godzinach oddaję się jednej z moich największych pasji- muzyce. Od początku mojego pobytu w Słubicach śpiewam w lokalnym chórze. Niespełnione marzenia o zostaniu Sherlockiem Holmesem próbuję zaspokoić, czytając góry kryminałów.