Marta Wankiewicz

MW4

W roku 2011 ukończyła Europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim,
następnie przeniosła się  do Frankfurtu nad Odrą.
Z Fundacją związana od 2012 roku.

W pracy: Szukając dla siebie miejsca do działania, trafiłam na Fundację, która okazała się idealnym obszarem do realizacji tego wszystkiego, czego nauczyłam się podczas pięciu lat studiów. Praca na pograniczu kultur przyniosła mi  wiele korzyści; nauczyła tolerancji, zrozumienia i otwartego umysłu. W fundacji zajmuję się przepływem osobowym w projektach, dbam aby dokumenty "były jak należy". Ponadto propaguję aktywne włączanie się młodzieży w życie społeczności. Uważam, że mam z nimi świetny kontakt, co najbardziej można zauważyć  podczas realizacji wielu projektów i wydarzeń skierowanych do młodych.

O sobie: Jeszcze do niedawna rzeką, którą przekraczałam co dnia, była Wisła. Dziś jej miejsce zajęła Odra. Ogromnie cieszy mnie fakt, iż po latach "akademickiej tułaczki" wróciłam do rodzimego województwa.
A co robię poza Fundacją?
Pasjonuje mnie motoryzacja.
Czytam książki-najchętniej kryminały. Uwielbiam teatr, musicale, kocham tańczyć!