Magdalena Tokarska - Prezes Fundacji, Członek Zarządu

DSC9469Magdalena Tokarska pracuje w Fundacji od maja 2007 roku. Zaczęła w projekcie Nowoczesna Eduk@cja jako koordynator monitoringu. Po dwóch miesiącach awansowała na stanowisko dyrektora.

W pracy: Jestem Prezesem Fundacji, próbuję panować nad całością, rozniecam ogień pomysłów, gaszę pożary emocji oraz prowadzę księgę skarg i zażaleń.

O sobie: Jak to ze mną bywa, znalazłam się we właściwym miejscu, o właściwym czasie i nie przepuściłam takiej okazji. A co najważniejsze nie żałuję decyzji.
Tak wygląda cały mój świat, łapię życie za rogi i podejmuję się nowych wyzwań. To co robię w Fundacji nie jest dla mnie nowością, ale okazuje się, że pomimo doświadczenia nadal uczę się pracować z ludźmi - to jest temat, który chyba zawsze pozostanie dla mnie niezgłębioną zagadką.
Tak jak w życiu, tak i w każdej pracy najważniejsi są ludzie, a tu okazało się, że są świetni, otwarci na innych, no i wytrzymują ze mną!
Chyba tu trochę zostanę ...