Karol Duer

KD2W Fundacji od czerwca 2010. Wspiera Fundację w różnych obszarach ale głównie zajmuje sie rozwojem lokalnym. Koordynator programu Działaj Lokalnie oraz projektów społecznych, specjalista ds ewaluacji i badań społecznych a wcześniej: webmaster, trener, informatyk...

W pracy: Pełnię funkcje, które odpowiadają moim umiejętnościom i predyspozycjom. Praca w Fundacji przynosi mi wiele radości, a łatwość w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach i elastyczność, pozwalają mi na wywiązywanie się z powierzonych mi zadań. Optymizm sprawia, że nie boję się nowych działań, ale dzięki analitycznemu umysłowi nie rzucam się z motyką na słońce.

O sobie: Ogólnie jestem życiowym optymistą przez duże O. Staram się widzieć tylko pozytywne rzeczy i postawy (nie mylić z różowymi okularami). Jestem liderem (uczestniczę w programie Liderzy PAFW) i tą sferę mojego życia realizuję w Fundacji Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych, którą założyłem wspólnie ze znajomymi. Układanie planów i wszelakich strategii należy do moich ulubionych i dających mi najwięcej frajdy zajęć. Moim hobby jest piłka nożna, przyroda - spacery w terenie, podziwianie i odkrywanie piękna Polski (zakochany w Tatrach).

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 95 75 92 389