dr Krzysztof Wojciechowski - Członek Zarządu Fundacji

Fundacja_2009_031.JPG2002 inicjator powstania Fundacji na Rzecz Collegium Polonicum, obecnie koordynator obszaru MyLife. Poza pracą w Fundacji od 1994 Dyrektor Collegium Polonicum w Słubicach.

W pracy: Staram się prowadzić całą organizację zgodnie z zasadą "Tu chce się żyć i chce pracować". Notoryczny brak pieniędzy wyrównuję dawaniem pracownikom poczucia satysfakcji i otwieraniem możliwości samorealizacji. Chciałbym mieć dla Fundacji więcej czasu.

O sobie: Gdyby świat był kaszanką, to chciałbym być krwistą zaprawą. Lubię łączyć (np. Polaków z Niemcami), spajać (np. instytucje w działaniu na rzecz regionu), podnosić jakość (np. kształcenia, aktywności obywatelskiej itp. w regionie). Jako że kaszanka nie może być zbyt sucha, lubię ją czasem podlać- ale tylko humorem!