Beata Małachowska

BM1W Fundacji pracuje od lutego 2008r. Pracę rozpoczęła jako księgowa projektu "Nowoczesna Eduk@cja".Obecnie księgowa Fundacji.
W pracy: Czuwam nad finansami. Przypominam o rezultatach finansowych naszych działań, ujawniam bilans i pokazuję perspektywy.

O sobie: Jestem rodowitą słubiczanką. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, specjalność finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Uwielbiam morze i pływanie. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film. Chciałabym więcej podróżować i zgłębić tajniki fotografii - niestety ciągle brakuje mi czasu. Mam nadzieję, że to się zmieni?

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 95 759 23 92